Kurumsal Kimlik

Tasarım


...Kurumlarda ortaya çıkabilecek olan kimlik sorunlarını yok eder. Ayrıca iyi tasarlanmış bir kurum kimlikleri, şirketlerin hitap edilen hedef kitlenin ya da müşterilerin gözünde firmaların saygınlığının artmasını, prestij kazanmasını sağlar. Aynı zamanda akılda kalıcı ve etkili bir şekilde oluşturulan kimlikler firmalar tarafından da beğenildiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni arttırır. Bu şekilde firmaların akıllarda daha çok yer etmesine imkân sağlar.


Bütüncül bir anlayışla inşa edilen kurumsal kimliklerde, o kurumun ön plana çıkan yönlerine vurgu yapılır.

Örneğin bir şirket, yenilebilir enerji kaynaklarını kullanarak üretim yapıyorsa, kurumsal kimliğini çevre duyarlılığı ve doğaya saygı üzerinden inşa eder. Bir diğeri dayanıklılığı ön plana çıkarırken, diğer bir şirket teknolojik alt yapısı ile anılmak isteyebilir.


Tüm bu detaylar kimlik çalışması için son derece önemlidir çünkü bi ifade biçimi şirket logosundan, yazı karakterine reklam sloganından müşteri iletişimine kadar her alana yansır.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin!
tasarlıyoruz...

Profesyonel illustator ve  InDesign vektörel çizim tekniği kullanılarak, hayal gücü, marka değeri ve sektörün imgeleri üzerinden bir görsel oluşturularak, imaj kazandırılmaktadır.

Yaratıcılık
100%
Çizim
100%
Dizayn
100%
tasarım
100%

bir yorum bırakın

biri-ajans-logo-beyaz
SOSYAL DEĞİŞİM TASARIMLA BAŞLAR.
EN GÜÇLÜ İLETİŞİM ARACI TASARIMDIR.